Inżynieria Środowiska grupa 3

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-10-15 12:39:57

 Pinuska

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 8
Punktów :   

Forum Grupy 3

Hej!

Mówili że mamy zrobić forum ,ale nikt go nie zrobil a ja stwierdziłam, że nie chce mi sie sprzątać pokoju to spróbuje zrobić forum. Nigdy nie robiłam wiec nie krzyczcie na mnie. Wydaje mi sie że jest to dobry pomysł,bo w odróżnieniu od emailu nie bedziemy pisać wiadomości i nikt nie bedzie wiedział kto sie wypowiada (no chyba że wymyślicie sobie jakieś dziwne nicki żebyśmy sie nie domyślali kto to). Email niech służy do dostawania materiałów od profesorów a tu mozemy sie wymieniać naszymi spostrzeżeniami i takimi tam pierdołami w sumie to wszystkim. Nie bede pisała więcej głupot. Rejestrujcie się,bo jeśli jesteście gośćmi nie widzicie wszystkich wątków !

Offline

 

#2 2011-10-19 10:49:03

chillpiotrek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Forum Grupy 3

Witam wszystkich. Zgadzam się z tobą dotyczącego forum, jednak moim zdaniem za mało rozpropagowane jest i mało osób wie o naszym grupowym środku komunikacji. Sama napisałaś ,żeby nie używać skomplikowanych, dziwnych nicków a osobiście użyłaś takiego nicku ,że ja kminie już 30 min i nie mogę ogarnąć kim dokładnie jesteś. U mnie to wiadomo ,bo w gr jest tylko jeden Piotrek. Rejestrować się , bo na razie to ładnie się opierdalacie! Bless

Offline

 

#3 2011-10-21 15:06:32

 Pinuska

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 8
Punktów :   

Re: Forum Grupy 3

Ja jestem Paulina i jestem tylko jedna
Możemy zrobić listę nickow kto jest kto jak sie zgodzi reszta.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devilz-shaiya.pun.pl www.csjackass.pun.pl www.westinfo.pun.pl www.darknaruto.pun.pl www.wmkibice.pun.pl